Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Wydarzenia

Górki Wielkie 14.XII.2013

Ponad 350 osób zawodników , rodziców , opiekunów i trenerów. No i my razem z naszymi partnerami ze Słowacji. My = Janosikowa Grupa Pokazowo Rozrywkowa

W dniu 5.12.2013 odwiedziliśmy dzieciaki w Szkole Podstawowej nr 29 im.J.Korczaka

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za współpracę. Wrócimy do was na pewno juz w nowym 2014 roku. A tymczasem zapraszamy na treningi do najfajniejszego klubu w mieście , do klubu PTS JANOSIK.

2.XII znów zawitaliśmy w Żylinie !!!

Kadra w trzyosobowym składzie do tego 5 zawodników i Pan kierowca zawitaliśmy ostatni raz w tym roku w sali na terenie już nam dobrze znanego miasteczka studenckiego.

Pływanie i JUDO ? A czemu nie ! 30.XI PRZYGOTOWANIA - 1.XII. POPISY

Podczas VI PŁYWACKICH ANDRZEJEK W GMINIE KOZY, 1 GRUDNIA 2013 mogliśmy przeprowadzić kolejny z serii pokazów treningowych w hali Centrum Widowiskowo Sportowego. Próby i przygotowania zaczęły się już 30 listopada. Były kolejne popisy z naszymi partnerami z AC UNIZA . Basen należał do pływaków ale sala była nasza. Współpraca klubowa się opłaca !!! Trenowało z nami 300 osób a ZOBACZYŁO NAS BLISKO 700 OSÓB !!!

LISTOPADOWY POKAZ W CZECHOWICACH

Genialny pokaz w wykonaniu naszych specjalistów d/s JUDO :) Tym razem zestaw ćwiczeń i technik przygotował zespół polsko-słowacki. Dopisały dzieciaki , młodzież , dorośli no i HI-FI. Mimo nie szczególnej pogody dotarło ponad 40 osób.